Enter your keyword

Ruční dermatoskopy

microDERM Luminis

Bild 1532
  • Ruční dermatoskop
  • Brilantní asférická a apochromatická optika
  • Velký průměr okuláru
  • Osvětlením plným spektrem denního světla
  • Několik typů nástavců
  • Možnost připojení digitálního fotoaparátu
  • Napájení akumulátorem
  • Dobíjecí stojánek

Veos HD1 & Veos HD2

Nová definice dermatoskopu

Chytrá, flexibilní, snadno použitelná řešení pro dermatology a profesionály v diagnostice kůže. Dokumentace, posouzení a porovnání v čase. To vše jsou VEOS® dermatoskopy. S 10x zvětšením, výkonnou digitální aplikací a velkokapacitní lithium-ion baterií.

Jasné, vysoce kontrastní zobrazení.
Kapesní provedení.

Dermatoskopie s polarizovaným osvětlením

VEOS HD1 s polarizovaným osvětlením je dokonalým řešením pro vyšetření subdermálních pigmentových a cévních projevů. Kompaktní design umožňuje snadné přenášení v kapse a nabízí pohodlný úchop a ergonomické ovládání. Precizní optika a osvětlení poskytují výjimečně ostrý a jasný pohled i na ty nejjemnější detaily. Nástavce pro dermatoskopii s imerzní tekutinou jsou rychle instalovatelné pomocí magnetického bajonetu. Na přání dodávaná integrační objímka pro iPhone změní dermatoskop jedním pohybem na zařízení pro vysoce kvalitní digitální snímací zařízení

Dermatoskopie s polarizovaným a nepolarizovaným osvětlením

VEOS HD2 s polarizovaným a nepolarizovaným osvětlením je dokonalým řešením pro vyšetření subdermálních pigmentových a cévních projevů i povrchových struktur. Kompaktní design umožňuje snadné přenášení v kapse a nabízí pohodlný úchop a ergonomické ovládání. Precizní optika a osvětlení poskytují výjimečně ostrý a jasný pohled i na ty nejjemnější detaily. Mezi polarizovaným a nepolarizovaným osvětlením přepnete pouhým stiskem tlačítka. Nástavce pro dermatoskopii s imerzní tekutinou jsou rychle instalovatelné pomocí magnetického bajonetu. Na přání dodávaná integrační objímka pro iPhone změní dermatoskop jedním pohybem na zařízení pro vysoce kvalitní digitální snímací zařízení.

Výkonná aplikace pro digitální zobrazování pomocí dermatoskopů VEOS.

VEOS app je všestranná softwarová aplikace pro dermatoskopii, náhledy snímků, snímání, správu snímků a komunikaci.

Veos DS3

Nová definice dermatoskopu

Chytrá, flexibilní, snadno použitelná řešení pro dermatology a profesionály v diagnostice kůže. Dokumentace, posouzení a porovnání v čase. To vše jsou VEOS® dermatoskopy. S 10x zvětšením, výkonnou digitální aplikací a velkokapacitní lithium-ion baterií.

Nejvšestrannější ruční dermatoskop na trhu.

VEOS DS3 kombinuje exkluzivní optiku  a osvětlení Canfield s integrovaným zařízením iPod Touch.

Pomocí softwarové aplikace VEOS ovládané na dotykové obrazovce s vysokým rozlišením poskytuje DS3 prohlížení snímku, digitální fotografii, přiřazování lézí, správu databáze a mnoho dalšího. Lékař může snadno přepínat mezi polarizovaným a nepolarizovaným světlem, kontaktním a nekontaktním zobrazením nebo otočit objektiv dermatoskopu a provádět přehledové snímkování pacienta.