Enter your keyword

Analyzátory obličeje

Reveal Imager

Reveal Imager

Vyšetření a konzultace jednoduše

Reveal Imager jasně ukáže co stojí mezi vaší klientkou a krásným vzhledem, po kterém touží: poškození UV zářením, hnědé skvrny, zarudlé oblasti a další. Ponořte se do Reveal snímků s vysokým rozlišením a zhodnoťte každou vrásku v překvapivě jasné a ostré kvalitě. Předejte klientce tištěnou správu s vašimy doporučeními pro ošetření.

Konzultace je úhelným kamenem každého estetického pracoviště. Tak ji náležitě využijte.

Konzultace je jedinou příležitostí, kdy můžete ze zájemce vytvořit klientku. Dobrá zpráva je, že máte celou řadu produktů a ošetření, která potřebuje. Se systémem Reveal se ze zájemce stane klient.

Reveal Imager snoubí v high tech zobrazovacím systému pro obličej funkčnost s elegancí. Exklusivní technologie RBX společnosti Canfield pomáhá vizualizovat unikátní barevné znaky červených a hnědých složek kůže. Tím profesionálům v estetické oblasti poskytuje jasné a významné prostředky pro komunikaci s klientem.

Dostupný a přenosný. Reveal Imager je ideálním doplňkem pro jakoukoliv lékařskou praxi, kosmetický salón nebo welness provoz.

3D Zobrazení

Umožňuje vizualizaci povrchu kůže ve 3D z jakéhokoliv úhlu s renderováním v přirozeném barevném tónu pleti, v barevném reliéfu nebo ve odstínech šedé barvy.

Lupa

Zaměřte se na zvolenou oblast snímku a dostaňte z něj maximum informací. Obraz můžete zvětšovat myší nebo dotykovým displejem.

Simulace Stárnutí

Pomocí simulace stárnutí ukažte klientům jejich vzhled o 5-7 led mladší nebo starší. Simulace pracuje se skvrnami na kůži nebo vráskami, či s oběma parametry zároveň.

RBX® Technologie

RBX® Technologie společnosti Canfield poskytuje mimořádnou vizualizaci podpovrchového melaninu a vaskulárních podmínek.

Visia

Multi point polohovací systém a překládání živého obrazu přístroje VISIS umožňuje snadné pořizování kontrolních snímků a dokumentaci pokroku ošetření v čase. Otočný snímací modul jednoduše pořídí snímky z levé i pravé strany a zepředu.

IntelliFlash®, příčně polarizované a UV osvětlení slouží k záznamu a proměření stavu povrchové a podpovrchové vrstvy kůže. UV osvětlení poskytuje nejkomplexnější dostupná data posouzení a analýzu poškození slunečním zářením, a to včetně UV fluorescenčního zobrazení porfyrinů.

Technologie RBX® společnosti Canfield odděluje unikátní barevné signatury červených a hnědých komponent kůže. To umožňuje zcela neporovnatelnou kvalitu zobrazení takových projevů jako jsou např. pavoučkové névy, hyperpigmentace, zánětlivé stavy a další.

Nová definice vyšetření pleti

Zcela nová 7. generace systému pro komplexní analýzu kůže poskytuje značně vylepšené možnosti pro konzultace v oboru estetické medicíny a péče o pleť. Nově navržený modul pro snímání se snadno otáčí kolem objektu a zjednodušuje celý proces pořízení snímků. Zároveň poskytuje vyšší komfort pro klienta. Aktualizovaný software se vyznačuje rychlejším snímáním, automatickou detekci fototypu a dalšími funkcemi.

Snadné pořizování vysoce kvalitních, standardizovaných snímků tváře

Skvrny

Typicky hnědé nebo červené skvrny na kůži barvou a kontrastem odlišitelné od základního barevného tónu kůže. Skvrny se liší velikostí a barvou a jsou běžně okem viditelné.

Vrásky

Vrásky, rýhy, záhyby na kůži, které se mohou zvětšit v důsledku expozice slunečního záření a jsou spojeny s poklesem elasticity kůže.

Textura

Zvýšené a propadlé oblasti indikující změny povrchu kůže a ovlivňující jemnost kůže

Póry

Kruhové povrchové vyústění potních žláz. Zvětšené póry vypadají tmavší než okolní kůže.

UV Skvrny

Absorpce UV světla epidermálním melanin těsně pod povrchem kůže umožňuje zobrazení a detekci UV skvrn které mohou být způsobeny slunečním zářením.

Hnědé Skvrny

Pigmentace and diskolorace na a pod povrchem kůže.

Zarudlé Oblasti

Koncentrované tmavší a zarudlé oblasti, které mohou být spojovány s širokou škálou defektů jako např. záněty nebo pavoučkové névy.

Porfyriny

Výměšky bakterií, které se mohou ukládat v pórech.